Dostawa (Shipping)

 • Przesyłki wysyłamy w każde miejsce na świecie do którego może dotrzeć kurier. Bez problemu dostarczamy przesyłki także do Stanów Zjednoczonych Ameryki, Rosji, czy też nawet tak odległych miejsc jak Australia.
  Koszt przesyłki na terenie Polski – 10zł
  Koszt przesyłki na terenie Europy – 50 PLN (12 EURO / 14 USD / 9GBP )
  Koszt przesyłki poza granice Europy – 100 PLN (23 EURO / 26 USD / 18 GBP )
 • Akceptujemy każdą walutę. Nie posiadamy osoboego cennika dla każdej waluty, takiej jak Euro czy Dolary Amerykańskie, ale do przeliczania waluty używamy
  przelicznika dostępnego pod tym adresem http://www.money.pl/pieniadze/kalkulator/
  Więc jeśli chcesz dowiedzieć się ile zapłacisz na przykład w walucie € lub $, musisz samemu przeliczyć używając powyższego przelicznika.
  Na przykład w momencie pisania tego tekstu odpowiednik 10000PLN w walucie € (euro) wynosi 2266€ (jednak doliczyć trzeba także koszta wysyłki)
 • Mamy doświadczenie w dostarczaniu paczek zarówno na terenie Polski, a także poza granicę Polski.Dyskretnie i ciasno zapakowane paczki, a także nasze znajomości gwarantują bezpieczne przejście przez granicę,oraz ominięcie służby celnej.Niedostarczenie przesyłki jeszcze nigdy nam się nie zdażyło, aczkolwiek gdyby tak się stało, to zwracamy pieniądze, lub odsyłamy.jeszcze jedną paczkę na nasz koszt.
 • Współpracujemy z najbardziej znanymi kurierami: DHL,TNT, FedEx, HKEMS, UPS,TOll, INPOST, GLS etc.ś
 • Towar posiadamy bezpośrednio w naszym magazynie, czyli nie trzeba czekać na dostawe dowaru przez dodatkowych pośredników.Przykładowo paczka na terenie Polski opłacona przez Ciebie w poniedziałek będzie u Ciebie już na Środę. Paczka która ma zostać wysłana do niemiec i była opłacona przez Ciebie w poniedziałek, powinna być u Ciebie maksymalnie do piątku tego samego tygodnia. Przesyłki poza granicę Europy, na przykład do Stanów Zjednoczonych Ameryki mogą iść maksymalnie do 2 tygodni, jednak w praktyce przesyłka do klienta zawsze dochodzi w ciągu tygodnia.
 • Stały kontakt nawet po złożeniu zamówienia.Akceptujemy płatności nie tylko poprzez przelew na konto bankowe, ale także błyskawiczne anonimowe płatności bitcoin.Jeżeli płacisz poprzez bitcoin przesyłka zostaje do Ciebie wysłana w ten sam dzień w którym wysłałeś płatność a także otrzymasz 10% rabatu na wszystkie zakupy.
 • Najbezpieczniejsze i najszybsze krajowe i międzynarodowe wysyłki. Cały towar widniejący na stronie mamy dostępny od ręki i wysyłamy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności. Numer do śledzenia przesyłki (tracking number) wysyłamy odrazu po wysłaniu do Ciebie przesyłki. To jest nasza obietnica.
 • W celu złożenia zamówienia napisz do nas bezpośrednio pod adres e-mail [email protected] , lub przez formularz zgłoszeniowy widoczny na stronie w dziale “kontakt”. Należy podać zamawiane produkty, ich ilość oraz adres na jaki ma zostać wysłana przesyłka.W odpowiedzi otrzymasz dane do płatności i po zaksięgowaniu płatności przesyłka zostaje wysłana do Ciebie w ciągu 24h.

©2012-2017 kupiesterydy. All rights Reserved